Çalışma Saatlerimiz : 08:00 - 22:00
Sosyal Medya :
Çalışma Saatlerimiz : 08:00 - 22:00

Mobilya Taşıma

Toptan veya parça halde taşınması gerekecek olan malzemeleriniz için en iyi değeri sizlere sunacak olan firmamız, profesyonel bir imkana ulaşmanız için fırsatlar sunmaktadır.
Aradığınız kaliteye en doğru zamanda erişmek, isteklerinize en doğru zamanda çözümler üretmek ve hayatınızdaki eksiklikleri gidermek için iletişime geçebileceğiniz DNA Nakliyat, Mobilya Taşıma konusunda da sizlere fırsatlar sunmaktadır. İstediğiniz en iyi değerlerle birlikte, son model araçların korunaklı kasalarına yüklenecek sıfır veya ikinci el mobilyalarınız için, zarar görmeden taşıma hizmeti sunulacaktır.
Her zamankinden daha net çözümlerle birlikte karşınıza çıkacak olan firma, daima sigortalı taşımacılık ve yüksek katlar için asansörlü taşımacılık hizmetlerini de devreye sokarak, en uygun fiyata en hızlı hizmetleri almanıza olanak sunacaktır.
Her zaman iletişime geçerek profesyonel ekiplerin sizlere ulaşmasını sağlayabileceğiniz bu eşsiz alanla beraber, yaşadığınız her türlü sorunun da üstesinden gelmeniz mümkün olacaktır.
Mobilya Taşıma konusunda profesyonel hizmetlere hızlıca ulaşmanız sağlanırken; hiçbir koşulda problem yaşamayacağınıza da emin olabilirsiniz. Kalitesiyle ön plana çıkan ve istediğiniz değere en doğru zamanda erişmenizi sağlayan firmamız, her türlü olanağıyla da karşınıza olacaktır.
Sizlerde profesyonel ve alanının en iyi personelleriyle, son model araçları ve farklı çözümleriyle hizmet verecek DNA Nakliyat ile çalışarak, eşyalarınızın sorunsuz taşınmasını sağlayabilirsiniz.
Profesyonel bir deneyim yaşamanın en rahat yolu olan firma olanakları sayesinde, aradığınız en iyi fırsatlara erişebilirsiniz.

 
Hakkımızda
Firmamız Müşterilerini Her Zaman Düşünür.

DNA NAKLİYAT : DUYURU

Garantili Evden Eve Nakliyat !

Taşıma Öncesi, Ücretsiz Bilir Kişi !

%5, %10, % 15'e varan Cazip indirimler !

Müşterilerimizin Hakkımızda Söyledikleri

MÜŞTERİLERİMİZE KULAK VERİN